poniedziałek, 3 stycznia 2011

Zakończenie projektu I

Szanowni Państwo!

I tak nasz wspólny projekt dobiegł końca. Pożegnaliśmy się z Państwem w świątecznej, mikołajkowej atmosferze, żałując, że to już nasze ostatnie teatralne spotkanie.

Jeszcze raz dziękujemy za okazaną nam w ośrodkach kultury i przedszkolach pomoc i życzliwość. Bez wsparcia z Państwa strony realizacja projektu nie byłaby możliwa. Dziękujemy też rodzicom, że zechcieli poświęcić swój wolny czas. Spotkania z Państwem dostarczyły nam wielu niezapomnianych przeżyć i mamy nadzieję, że my również wpisaliśmy się pozytywnie w Państwa życie i przybliżyliśmy zjawisko teatru jako możliwości wspólnej kreatywnej zabawy z dziećmi.
Jeśli zechcielibyście Państwo do nas napisać, podzielić się po czasie swoimi uwagami lub zadać jakieś pytania - jesteśmy do Państwa dyspozycji. Oprócz możliwości kontaktu, jakie daje nam niniejszy blog, podajemy nasz adres internetowy: blum@free.art.pl

Ponieważ milowymi krokami zbliża się koniec 2010 roku, pragniemy życzyć Państwu a zwłaszcza najmłodszym uczestnikom projektu wszelkiej pomyślności w tym Nowym 2011 Roku a także we wszystkich kolejnych latach

pozdrawiamy serdecznie
zespól Studia Teatralnego Blum

1 komentarz:

  1. Miło tu zajrzeć i przypomnieć sobie z synkiem te wspaniałe spotkania z teatrem! Dziękujemy jeszcze raz za możliwość udziału w tak niespotykanej zabawie. Antoś był bardzo uradowany i dumny gdy zobaczył zdjęcia i swój rysunek na tej stronie. Mamy nadzieje, że jeszcze Państwo do nas kiedyś przyjadą, nasze serca czekają otwarte. Życzymy wszystkiego dobrego!!!
    Pozdrawiamy serdecznie !!!
    Tosiek z rodzicami

    OdpowiedzUsuń